کرکره اتوماتیک با موتور ساید (Automatic Shatters)

همگام با پیشرفت صنعت و به دلیل مشکلات همیشگی کرکره های سنتی ، کرکره های اتوماتیک ( کرکره برقی ) جایگزین مدل سنتی خود شدند و با داشتن مزایایی نظیر حذف سختی جابجایی ، ایمنی بالاتر و امکان محدود کردن دید ، جایگزینی مناسب برای کرکره های دستی شدند .

کرکره های اتوماتیک با موتور ساید امکان نصب در
* – فروشگاه ها
* – پارکینگ های مسکونی
* – پارکینگ های تجاری و صنعتی
کرکره اتوماتیک با موتور ساید بیشتر برای کرکره های با سطح مقطع بزرگ و در مواردی که سطح و وزن کرکره اجازه نصب موتورهای کوچک داخل لوله کرکره را نمی دهندد  استفاده می شوند .
کرکره های اتوماتیک شرکت نوین درب هوشمند امکان اضافه کردن سیستم safe sensorr را دارند که در صورت برخورد با مانع به صورت خودکار متوقف می شوند .

کرکره اتوماتیک با موتور ساید شرکت نوین درب هوشمند با توجه به کم مصرف بودن موتور آن نسبت به مدل های مشابه نقش به سزایی در کاهش مصرف انرژی دارد و همچنین کرکره اتوماتیک با موتور ساید از صدای کمتری نسبت انواع مشابه برخوردار است .

کرکره اتوماتیک با موتور ساید شرکت نوین درب هوشمند از خلاص کن دستی بهره می گیرد که در صورت قطع برق امکان باز و بسته شدن دستی را به مصرف کننده می دهد . همچنین در صورت استفاده از  UPS  در کرکره اتوماتیک با موتور ساید و در صورت قطع برق ، امکان باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک با موتور ساید به صورت اتوماتیک نیز وجود دارد .

کرکره اتوماتیک با موتور ساید شرکت نوین درب هوشمند با استفاده از تیغه استاندارد عرضه می شود که باعث اقزایش طول عمر سیستم و همچنین رساندن صدای کرکره اتوماتیک با موتور ساید به حداقل می شود .

کرکره های اتوماتیک با موتور ساید شرکت نوین درب هوشمند ، به علت بزرگی سطح مقطع کرکره و وزن زیاد آن از دو موتور در دو طرف کرکره بهره می برند .

برای مشاهده طریقه نصب کرکره اتوماتیک بر روی متن کلیک کنید 

نمونه کرکره با طرح چوب

 

کرکره چوب