همگام با پیشرفت صنعت و به دلیل مشکلات همیشگی کرکره های سنتی ، کرکره های اتوماتیک ( کرکره برقی ) جایگزین مدل سنتی خود شدند و با داشتن مزایایی نظیر حذف سختی جابجایی ، ایمنی بالاتر و امکان محدود کردن دید ، جایگزینی مناسب برای کرکره های دستی شدند .
کرکره های اتوماتیک با موتور توبلار امکان نصب در
* – فروشگاه ها
* – پارکینگ های مسکونی و تجاری
* – دکه های شهرداری
* – ماشین های حمل مواد غذایی
کرکره اتوماتیک با موتور توبلار بیشتر برای کرکره های کوچک و در مواردی که سطح و وزن کرکره اجازه نصب موتورهای کوچک داخل لوله کرکره را بدهند ، استفاده می شوند .
کرکره های اتوماتیک شرکت نوین درب هوشمند امکان اضافه کردن سیستم safe sensor را دارند که در صورت برخورد با مانع به صورت خودکار متوقف می شوند .

کرکره اتوماتیک با موتور توبلار با توجه به کم مصرف بودن موتور آن نقش به سزایی در کاهش مصرف انرژی دارد و همچنین کرکره اتوماتیک با موتور توبلار از صدای کمتری نسبت به کرکره اتوماتیک با موتور ساید برخوردار است .

کرکره اتوماتیک با موتور توبلار شرکت نوین درب هوشمند از خلاص کن دستی بهره می گیرد که در صورت قطع برق امکان باز و بسته شدن دستی را به مصرف کننده می دهد . همچنین در صورت استفاده از  UPS  در کرکره اتوماتیک با موتور توبلار و در صورت قطع برق ، امکان باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک با موتور توبلار به صورت اتوماتیک نیز وجود دارد .

کرکره اتوماتیک با موتور توبلار شرکت نوین درب هوشمند با استفاده از تیغه استاندارد عرضه می شود که باعث اقزایش طول عمر سیستم و همچنین رساندن صدای کرکره اتوماتیک با موتور توبلار به حداقل می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *