دنیا با سرعت زیادی به سمت تکنولوژی روز پیش می رود و تمامی کارها از حالت دستی خارج شده و با کمک تکنولوژی و علم روز انجام می شود . یکی از مواردی که می توان پیشرفت زیاد آن را نام برد، درب اتوماتیک است . درب اتوماتیک دارای انواع و قیمت های زیادی می باشد که کاربرد های فراوانی نیز دارد . به عنوان مثال می توان یکی از انواع درب های اتوماتیک یعنی درب اتوماتیک پارکینگ را اشاره کرد که امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی بسیار زیاد شده و در میان افراد رواج یافته زیادی یافته است. در منازل و شرکت های مختلف و سازمان ها و سایر مکان های دیگر از درب پارکینگی به عنوان جایگذین نسل قبلی خود استفاده می شود.

سهولت رفت و آمد با درب های اتوماتیک

عبور و مرور وسایل نقلیه و ماشین ها سهولت زیادی با روی کار آمدن درب اتوماتیک پارکینگی ایجاد کرده است زیرا توانسته تا حدود زیادی در زمان صرف جویی و به عبور و مرور سرعت بالاتری بدهد. استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی باز و بسته کردن درب ها را آسان کرده و لازم نیست افراد از خودرو خود بیرون آمده و درب را باز و بسته نمایند .

ریموت درب اتوماتیک

تمامی این کار ها به یک ریموت انجام پذیر بوده و دارای سرعت بالایی نیز است . همچنین احتمال به سرقت رفتن خودرو را به هنگام خروج و بستن و یا باز نمودن درب پارکینگ، که در این روز ها نیز گذارش های زیادی شده است به حد زیادی کاهش داده است.

امنیت درب اتوماتیک

[quote]از دیگر مزایای درب اتوماتیک پارکینگ این است که این درب ها محافظ های خوبی می باشند. زیرا در برابر دزدان به راحتی نمی توان درب را باز کرد و به ریموت نیاز است.[/quote] از دیگر انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که آن هم دارای کاربرد های بی شماری است و در داخل ساختمان ها و اداره ها و مراکز خرید بزرگ استفاده می شوند .
درب اتوماتیک شیشه ای امنیت بالایی دارد زیرا به سرعت و بدون تلف کردن وقت باز و بسته شده و انرژی را ذخیره می کند . استفاده از این درب برای افراد معلول و افراد پیر و ناتوان امتیاز بزرگی محسوب می شود به دلیل اینکه دیگر نیازی به وارد آوردن نیروی فیزیکی به درب اتوماتیک نمی باشد و عبور و مرور از درب به آسانی امکان پذیر بوده . این درب های شیشه ای اتوماتیک دارای ظاهر شیک و خوبی هستند و زیبایی خوبی به محل مورد استفاده می دهند.

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای از بیرون همانند یک دیوار محکم می باشد که استقامت بسیار بالایی داشته و پر کاربرد می باشد. همچنین جای نفوذی در این درب اتوماتیک وجود نداشته و درب اتوماتیک کرکره ای از نوع درب هایی است که محافظ بسیار خوبی برای داخل ساختمان می باشد.

درب کرکره ای همراه با موتور کرکره، تیغه ها، مرکز فرمان تحویل مشتری داده شده و دارای ضمانت نامه شرکت می باشد .

قیمت درب اتوماتیک

خریدار محترم باید به کیفیت درب اتوماتیک توجه داشته باشد و ان را در نظر بگیرد چون عامل مهم در قیمت درب اتوماتیک و همچنین تعیین کننده می باشد.
نوع درب اتوماتیک کرکره ای بر اساس نیازه مشتری می باشد که در چه شرایطی چه نوع درب اتوماتیکی را بخواهد و سفارش دهد و این درب ها در انواع متفاوت دستی و اتوماتیک می باشند. بیشتر نوع اتوماتیک درب کرکره ای مورد توجه افراد قرار می گیرد و سفارش داده می شود .