درب اتوماتیک کرکره ای از بیرون همانند یک دیوار محکم می باشد که استقامت بسیار بالایی داشته و پر کاربرد می باشد. همچنین جای نفوذی در این درب اتوماتیک وجود نداشته و درب اتوماتیک کرکره ای از نوع درب هایی است که محافظ بسیار خوبی برای داخل ساختمان می باشد.

درب کرکره ای

درب کرکره ای همراه با موتور کرکره، تیغه ها، مرکز فرمان تحویل مشتری داده شده و دارای ضمانت نامه شرکت می باشد .

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع مختلف درب اتوماتیک به حساب می آید. اکثر افراد با درب های اتوماتیک کرکره ای از قبل آشنا هستند و کم و بیش آن ها را دیده اند .

درب اتوماتیک کرکره ای جزو درب های مستحکم است که  از نظر قیمت و هم از لحاظ اقتصادی کاملاً مرقون به صرفه می باشد، به همین دلیل در حد زیادی مورد استقبال قرار گرفته است.

درب اتوماتیک کرکره ای در انواع مختلفی در بازار یافت می شود که به منظور مصرف خاصی مورد استفاده واقع می شود. استفاده از این درب ها در حد زیادی به نفع استفاده کننده هست چرا که این درب ها کاملا از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند.

فروش درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کرکره ای بر اساس خواسته و نیازهای مشتریان در انواع مختلف تولید می شود، درب های اتوماتیک هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک به بازار عرضه می شود، البته نوع اتوماتیک بسیار بیشتر از نوع دستی مورد توجه و استفاده قرار می گیرد. درب کرکره ای مانند یک عایق بسیار خوبی از ورود و خروج انرژی گرمایی و سرمایی عمل می کند.

درب اتوماتیک و صرفه جویی در انرژی

در مقایسه ای که در شرکت کیان کالا در حضور نمایندگان محترم به انجام رسید مشخص گردید که بین پنجره های شیشه ای و درب اتوماتیک کرکره ای به اندازه 40% از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

نصب درب اتوماتیک کرکره ای

نصب درب اتوماتیک کرکره ای فضای کمی را اشغال می کند، البته نصب این نوع درب به صورت رولی و یا همان ریلی است که یا به سمت بالا جمع می شود یا در داخل ساختمان اگر فضایی برای آن موجود باشد جمع می شود. در برخی موارد که در داخل ساختمان فضای کافی وجود نداشته باشد به بیرون رول و جمع می شود. درب اتوماتیک کرکره ای در مقابل عوامل مختلف مانند آتش سوزی، باد، باران و در شرایط آب وهوای نامساعد مقاومت خوبی دارد.

کرکره برقی یا درب اتوماتیک کرکره ای مانند یک دیوار بسیار محکم عمل کرده و به هیچ وجه جای نفوذ باقی نمی گذارد. همچنین این درب ها محافظ بسیار خوبی از داخل ساختمان هستند.

کرکره برقی

کرکره برقی یا درب کرکره ای از سوی برند های معتبری تولید و عرضه می شوند و با تمامی قسمت های یک درب کرکره ای مانند موتور کرکره، تیغه ها، مرکز فرمان تحویل مشتری داده می شوند. خریداران توجه کنند که تهیه درب ها از شرکت های معتبر تولیدی با کیفیت خوب موضوعی که در این میان اهمیت دارد خریداران قدرت تشخیص درب اصلی را از تقلبی داشته باشند که به نظر می رسد کمی زمان بر و سخت می باشد.

نوع دیگر از درب اتوماتیک کرکره ای  با موتور سانترال نیز تولید می شود که برای پارکینگ هایی که حدودا 15 واحد دارند مناسب است، این نوع درب با کاسه فنر باز و بسته می شوند، همچنین این نوع درب ها فقط در دو مدل 180 و 250 کیلوگرم عرضه می شود. این نوع درب ها به دلیل وجود کاسه فنر که بر روی محور اصلی آن ها سوار است با سرعت بالا و به دفعات زیادتری باز و بسته می شوند.

این درب اتوماتیک به هنگام قطع برق با کمک خلاص کن باز و بسته خواهد شد.